Incalzitor FBS 3×450 Ekvator
- 399,00 MDL
➤ Incalzitor FBS 3×450 Ekvator a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, T
| Specificații | |
| Culoare | Rosu/Sur |
| Frecvență | 50 Hz |
| Marca | Ekvator |
| Nume | Incalzitor |
| Putere kW;W | 1350W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | Quartz |
| Tip de material | Metal/Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md