Incalzitor infrarosu ZB-IE 10 ELMOS
- 2.744,90 MDL
➤ Incalzitor infrarosu ZB-IE 10 ELMOS a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Mold
| Specificații | |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune | 600 x 189 x 67 mm |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Marca | Elmos |
| Nume | Incalzitor infrarosu |
| Putere kW;W | 1000 W |
| Suprafața de încălzire | 10 m² |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Aluminiu-Cupru |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md