Corp de iluminat solar 078 007 0001 Horoz
- 295,00 MDL
➤ Corp de iluminat solar 078 007 0001 Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune
| Specificații | |
| Baterie | 100 mAh |
| Dimensiune | 320 x 76 mm |
| Grad de protecție | IP44 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Corp de iluminat solar |
| Putere kW;W | 0.54 W |
| Temperatura de culoare | 6400K |
| Tip de material | Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md