Corp de iluminat LED 20 W 4500K cafeniu Elmos
- 129,00 MDL
➤ Corp de iluminat LED 20 W 4500K cafeniu Elmos a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regi
| Specificații | |
| Culoare | Cafeniu |
| Dimensiune | 1200 x 26 mm |
| Durata de viață (h) | 50000 h |
| Flux luminos | 1800LM |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Elmos |
| Nume | Corp de iluminat LED |
| Plinta | T8 |
| Putere kW;W | 20 W |
| Temperatura de culoare | 4500K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Metal |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md