Corp de iluminat HL940L 1.2W 2700K alb Horoz
- 160,00 MDL
➤ Corp de iluminat HL940L 1.2W 2700K alb Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiu
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 95 x 95 x 90 mm |
| Durata de viață (h) | 50000 h |
| Flux luminos | 75LM |
| Grad de protecție | IP67 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Corp de iluminat |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 1.2W |
| Temperatura de culoare | 2700K |
| Tensiune | 220-240 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md