Corp de iluminat clopot ML-50-H 50W 4000K
- 445,00 MDL
➤ Corp de iluminat clopot ML-50-H 50W 4000K a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune
| Specificații | |
| Flux luminos | 2800LM |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Elmos |
| Nume | Corp de iluminat clopot |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 50W |
| Temperatura de culoare | 4000K |
| Tensiune | 220-240 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md