Contactor LC1K1210B7 9A 24 V
- 630,00 MDL
➤ Contactor LC1K1210B7 9A 24 V a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, T
| Specificații | |
| Curent (A) | 9A |
| Dimensiune | 45 x 58 x 57 mm |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Schneider |
| Număr de stâlpi | 3P |
| Nume | Contactor |
| Putere kW;W | 2.2 KW |
| Temperatura | de la -25°С pînă la +40°С |
| Tensiune | 24 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md