Contactor KMI-46512 KMI-46512 65A 220 V IEK
- 805,00 MDL
➤ Contactor KMI-46512 KMI-46512 65A 220 V IEK a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiun
| Specificații | |
| Curent (A) | 65A |
| Dimensiune | 100 x 75 x 95 mm |
| Frecvență | 50 Hz |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | IEK |
| Nume | Contactor |
| Temperatura | de la -5°С pînă la +40°С |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md