INVERTOR 3000W 12-220V 50Hz PURE SINE DC/AC OP3000 3000W 220 V Nominal
- 7.900,00 MDL
➤ INVERTOR 3000W 12-220V 50Hz PURE SINE 220 V Nominal a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in oric
| Specificații | |
| Curent | 280 A |
| Curent (A) | 14 A |
| Frecvență | 50 Hz |
| Marca | Nominal |
| Nume | INVERTOR 3000W 12-220V 50Hz PURE SINE |
| Putere kW;W | 3000W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | DC/AC |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md