INVERTOR 600W 12-220V 50Hz PURE SINE DC/AC OP600 600W 220 V Nominal
- 1.950,00 MDL
➤ INVERTOR 600W 12-220V 50Hz PURE SINE 220 V Nominal a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice
| Specificații | |
| Curent | 60 A |
| Curent (A) | 3 A |
| Frecvență | 50 Hz |
| Marca | Nominal |
| Nume | INVERTOR 600W 12-220V 50Hz PURE SINE |
| Putere kW;W | 600W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | DC/AC |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md