Contactor LC1K1210M7 12A 220/230V
- 710,00 MDL
➤ Contactor LC1K1210M7 12A 220/230V a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldov
| Specificații | |
| Curent (A) | 12A |
| Dimensiune | 45 x 58 x 57 mm |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Schneider |
| Număr de stâlpi | 3P |
| Nume | Contactor |
| Putere kW;W | 5.5 KW |
| Tensiune | 220/230V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md