Intrerupator cu indicator exterior 250V Schneider
- 57,00 MDL
➤ Intrerupator cu indicator exterior 250V Schneider a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Curent (A) | 250 A |
| Dimensiune | 79 x 66 x 48 mm |
| Grad de protecție | IP44 |
| Marca | Schneider |
| Nume | Intrerupator cu indicator |
| Tensiune | 250V |
| Utilizare preconizată | Exterior |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md