Lustră DISCALGO 40W alb Trio
- 2.195,00 MDL
➤ Lustră DISCALGO 40W alb Trio a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, T
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 540 x 300 mm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Trio |
| Număr de becuri | 3 |
| Nume | Lustră |
| Plinta | E14 |
| Putere kW;W | 40W |
| Tensiune | 230 V |
| Tip de material | Metal/Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md