Felinar HL143 20 W cafeniu Horoz
- 239,00 MDL
➤ Felinar HL143 20 W cafeniu Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldove
| Specificații | |
| Culoare | Cafeniu |
| Dimensiune | 680 x 130 x 92 mm |
| Flux luminos | 20000LM |
| Grad de protecție | IP54 |
| Marca | Horoz |
| Număr de becuri | 2 |
| Nume | Felinar |
| Plinta | T8 |
| Putere kW;W | 20 W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Metal/Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md