Felinar HL141 20 W alb Horoz
- 179,00 MDL
➤ Felinar HL141 20 W alb Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, T
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 680 x 100 x 92 mm |
| Durata de viață (h) | 1000 h |
| Grad de protecție | IP52 |
| Marca | Horoz |
| Număr de becuri | 1 |
| Nume | Felinar |
| Plinta | T8 |
| Putere kW;W | 20 W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Metal/Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md