Felinar de perete HL900 60W negru Horoz
- 80,00 MDL
➤ Felinar de perete HL900 60W negru Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a
| Specificații | |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune | 210 x 105 x 80 mm |
| Grad de protecție | IP54 |
| Marca | Horoz |
| Număr de becuri | 1 |
| Nume | Felinar de perete |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 60W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Aluminiu |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md