Corp de iluminat HL641 60W mat Crom Horoz
- 210,00 MDL
➤ Corp de iluminat HL641 60W mat Crom Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune
| Specificații | |
| Culoare | Mat Crom |
| Dimensiune | 330 x 35 mm |
| Durata de viață (h) | 30000 h |
| Marca | Horoz |
| Nume | Corp de iluminat |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 60W |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md