Corp de iluminat clopot HL513 300W Horoz
- 769,00 MDL
➤ Corp de iluminat clopot HL513 300W Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Culoare | Sur |
| Dimensiune | 1000 x 413 mm |
| Durata de viață (h) | 30000 h |
| Flux luminos | 8000LM |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Corp de iluminat clopot |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 300W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Metal/Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md