Corp de iluminat BDY1202F 26 W alb BUGDAY
- 56,00 MDL
➤ Corp de iluminat BDY1202F 26 W alb BUGDAY a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 200 x 86 mm |
| Durata de viață (h) | 100000 h |
| Grad de protecție | IP43 |
| Marca | BUGDAY |
| Număr de becuri | 1 |
| Nume | Corp de iluminat |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 26 W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md