Aplica FLAMINGO 4W 4200K Horoz
- 512,00 MDL
➤ Aplica 4W a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Transnistriei.
| Specificații | |
| Culoare | Crom |
| Durata de viață (h) | 30000 h |
| Flux luminos | 360LM |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Aplica |
| Putere kW;W | 4W |
| Temperatura de culoare | 4200K |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md