Felinar LED HL680L 4W mat Crom Horoz
- 157,30 MDL
➤ Felinar LED HL680L 4W mat Crom Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Mol
| Specificații | |
| Culoare | Mat Crom |
| Durata de viață (h) | 40000 h |
| Flux luminos | 300LM |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Număr de becuri | 4 |
| Nume | Felinar LED |
| Putere kW;W | 4W |
| Temperatura de culoare | 6400K |
| Tensiune | 220-240 V |
| Tip de material | Metal |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md