Panou contacte TC 1004
- 59,00 MDL
➤ Panou contacte TC 1004 a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Transni
| Specificații | |
| Culoare | Negru |
| Curent (A) | 400A |
| Dimensiune | 130 x 55 x 35 mm |
| Marca | Kasan |
| Nume | Panou contacte |
| Tensiune | 660 V |
| Tip de material | Metal/Plastic |
| Utilizare preconizată | Pentru cabluri şi fire electrice |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md