Buton 1NI 600 V roșu Schneider
- 239,00 MDL
➤ Buton 1NI 600 V roșu Schneider a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei,
| Specificații | |
| Culoare | Rosu |
| Curent (A) | 6A |
| Dimensiune | 22 mm |
| Grad de protecție | IP66 |
| Marca | Schneider |
| Număr de stâlpi | 1P |
| Nume | Buton |
| Tensiune | 600 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md