Modul LED 0.65W 3000K galben
- 25,00 MDL
➤ Modul LED 0.65W 3000K galben a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, T
| Specificații | |
| Culoare | Galben |
| Dimensiune | 54 x 33 mm |
| Durata de viață (h) | 50000 h |
| Flux luminos | 53LM |
| Grad de protecție | IP65 |
| Marca | Lumineco |
| Nume | Modul LED |
| Putere kW;W | 0.65W |
| Temperatura de culoare | 3000K |
| Tensiune | 12V DC |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md