Cablu luminos LED 1.8 KW 6400K Lumineco
- 29,00 MDL
➤ Cablu luminos LED 1.8 KW 6400K Lumineco a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 13 mm |
| Durata de viață (h) | 25000 h |
| Grad de protecție | IP44 |
| Marca | Lumineco |
| Nume | Cablu luminos LED |
| Putere kW;W | 1.8 KW |
| Temperatura de culoare | 6400K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | Transparent |
| Tip de material | Silicon |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md