Bandă LED 14.4 W/M 4000K IP20 Elmos
- 44,00 MDL
➤ Bandă LED 14.4 W/M 4000K IP20 Elmos a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Mold
| Specificații | |
| Dimensiune | 5 m |
| Durata de viață (h) | 50000 h |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Elmos |
| Nume | Bandă LED |
| Putere kW;W | 14.4 W/M |
| Temperatura de culoare | 4000K |
| Tensiune | 12V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md