Bandă LED 14.4 W/M 3000K IP20 Horoz
- 36,00 MDL
➤ Bandă LED 14.4 W/M 3000K IP20 Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Mold
| Specificații | |
| Culoare | Rosu |
| Curent (A) | 5A |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Bandă LED |
| Putere kW;W | 14.4 W/M |
| Temperatura de culoare | 3000K |
| Tensiune | 12V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md