Bandă LED 10W/M 7500K IP65 Horoz
- 41,30 MDL
➤ Bandă LED 10W/M 7500K IP65 Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldove
| Specificații | |
| Culoare | Albastru |
| Dimensiune | 5000 x 7 x 3 mm |
| Durata de viață (h) | 30000 h |
| Flux luminos | 30LM |
| Grad de protecție | IP65 |
| Marca | Horoz |
| Metoda de fixare | Bandă autoadezivă |
| Nume | Bandă LED |
| Putere kW;W | 10W/M |
| Temperatura de culoare | 7500K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | 50 x 50 SMD |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md