Bandă LED 14.4 W/M 6400K IP65 Elmos
- 129,00 MDL
➤ Bandă LED 14.4 W/M 6400K IP65 Elmos a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Mold
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Durata de viață (h) | 50000 h |
| Grad de protecție | IP65 |
| Marca | Elmos |
| Metoda de fixare | Bandă autoadezivă |
| Nume | Bandă LED |
| Putere kW;W | 14.4 W/M |
| Temperatura de culoare | 6400K |
| Tensiune | 12V DC |
| Tip | 50 x 50 SMD |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md