Bandă LED 4.8W/M 4200K IP54 Horoz
- 19,95 MDL
➤ Bandă LED 4.8W/M 4200K IP54 Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldov
| Specificații | |
| Culoare | Galben |
| Curent (A) | 2A |
| Dimensiune | 1000 x 7 x 3 mm |
| Durata de viață (h) | 30000 h |
| Flux luminos | 1440LM |
| Grad de protecție | IP54 |
| Marca | Horoz |
| Metoda de fixare | Bandă autoadezivă |
| Nume | Bandă LED |
| Putere kW;W | 4.8W/M |
| Temperatura de culoare | 4200K |
| Tensiune | 12V DC |
| Tip | 35 x 28 SMD |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md