Bec LED 6W E27 Horoz
- 52,00 MDL
➤ Bec LED 6W E27 Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Transnist
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Dimensiune | 110 x 60 mm |
| Durata de viață (h) | 25000 h |
| Flux luminos | 600LM |
| Marca | Horoz |
| Nume | Bec LED |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 6W |
| Temperatura de culoare | 6400K |
| Tensiune | 100 — 250 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md