Bec LED 4W MR16 6500K Elmos
- 88,00 MDL
➤ Bec LED 4W MR16 6500K Elmos a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Tr
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Dimensiune | 40 x 120 mm |
| Durata de viață (h) | 30000 h |
| Flux luminos | 3360LM |
| Marca | Elmos |
| Nume | Bec LED |
| Plinta | MR16 |
| Putere kW;W | 4W |
| Temperatura de culoare | 6500K |
| Tensiune | 12V DC |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md