Bec LED 2.16W GU5.3 3000K Horoz
- 32,00 MDL
➤ Bec LED 2.16W GU5.3 3000K Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Culoare | Galben |
| Dimensiune | 50 x 47 mm |
| Durata de viață (h) | 30000 h |
| Flux luminos | 16LM |
| Marca | Horoz |
| Nume | Bec LED |
| Plinta | GU5.3 |
| Putere kW;W | 2.16W |
| Temperatura de culoare | 3000K |
| Tensiune | 220-240 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md