Bec halogen 20 W 2700K Horoz
- 4,50 MDL
➤ Bec halogen 20 W 2700K Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, T
| Specificații | |
| Clasa energetică | C |
| Dimensiune | 30 x 8 mm |
| Durata de viață (h) | 2000 h |
| Flux luminos | 350LM |
| Marca | Horoz |
| Nume | Bec halogen |
| Opțiuni | Flux luminos variabil |
| Plinta | G2 |
| Putere kW;W | 20 W |
| Temperatura de culoare | 2700K |
| Tensiune | 12V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md