Bec econom 15W E27 7500K Horoz
- 55,00 MDL
➤ Bec econom 15W E27 7500K Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei,
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Culoare | Albastru |
| Durata de viață (h) | 8000 h |
| Flux luminos | 1150LM |
| Marca | Horoz |
| Nume | Bec econom |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 15W |
| Temperatura de culoare | 7500K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | Spiralat |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md