Bec decorativ 40 W E14 Elmos
- 37,50 MDL
➤ Bec decorativ 40 W E14 Elmos a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, T
| Specificații | |
| Clasa energetică | E |
| Dimensiune | 98 x 35 mm |
| Durata de viață (h) | 50000 h |
| Marca | Elmos |
| Nume | Bec decorativ |
| Plinta | E14 |
| Putere kW;W | 40 W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | Transparent |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md