Bec cu descărcare in gaze 500W E40 3700K Philips
- 224,00 MDL
➤ Bec cu descărcare in gaze 500W E40 3700K Philips a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice r
| Specificații | |
| Clasa energetică | B |
| Dimensiune | 282 x 120 mm |
| Durata de viață (h) | 10000 h |
| Flux luminos | 13000LM |
| Marca | Philips |
| Nume | Bec cu descărcare in gaze |
| Plinta | E40 |
| Putere kW;W | 500W |
| Temperatura de culoare | 3700K |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md