Bec cu descărcare in gaze 160W E27 2700K Horoz
- 42,00 MDL
➤ Bec cu descărcare in gaze 160W E27 2700K Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice reg
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Dimensiune | 70 x 150 mm |
| Durata de viață (h) | 1000 h |
| Flux luminos | 250LM |
| Marca | Horoz |
| Nume | Bec cu descărcare in gaze |
| Opțiuni | Flux luminos variabil |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 160W |
| RPM de ieșire | DIR |
| Temperatura de culoare | 2700K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | DRL |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md