Bec cu descărcare in gaze 150W G12 4000K Panlight
- 152,00 MDL
➤ Bec cu descărcare in gaze 150W G12 4000K Panlight a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Dimensiune | 91 x 32 mm |
| Durata de viață (h) | 10000 h |
| Flux luminos | 7500LM |
| Marca | Panlight |
| Nume | Bec cu descărcare in gaze |
| Opțiuni | Prin balast |
| Plinta | G12 |
| Putere kW;W | 150W |
| Temperatura de culoare | 4000K |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md