PANOU SOLAR LONGI 144 CELULE Hi-MO 555W 555 W 49.95 – 42.10 V LONGI
- 2.190,00 MDL
➤ PANOU SOLAR LONGI 144 CELULE Hi-MO 555W 555 W 49.95 – 42.10 V LONGI a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chi
| Specificații | |
| Curent de scurtcircuit | 14.04 A |
| Curentul de putere de vârf | 13.19 A |
| Durata de viață | 2278X1134X35 |
| Greutate | 27.5 kg |
| Marca | LONGI |
| Nume | PANOU SOLAR LONGI |
| Putere kW;W | 555 W |
| Tensiune | 49.95 — 42.10 V |
| Tip | 144 CELULE |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md