Panou fotovoltaic hi-MO LR5-72HPH-545M 545 W 46.41 V LONGI
- 2.190,00 MDL
➤ Panou fotovoltaic hi-MO LR5-72HPH-545M 545 W 46.41 V LONGI a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și
| Specificații | |
| Curent | 13.4A 13.92IsocA |
| Durata de viață | 2256 |
| Grad de protecție | IP68 |
| Greutate | 27.2 Kg |
| Grosime | 35 mm |
| Lățime | 1133 mm |
| Marca | LONGI |
| Numărul de celule | 144 (6×24) |
| Nume | Panou fotovoltaic |
| Putere kW;W | 545 W |
| Tensiune | 46.41 V |
| Tip | Hi-MO |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md