Generator AH12000MS 12 kVA HONDA
- 122.900,00 MDL
➤ Generator AH12000MS 12 kVA HONDA a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldove
| Specificații | |
| Dimensiune | 720 x 1200 x 1100 mm |
| Greutate | 235 kg |
| Marca | HONDA |
| Nume | Generator |
| Putere kW;W | 12 kVA |
| RPM de ieșire | 3000 |
| Tensiune | 220 V |
| Tipul de combustibil | Benzină |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md