Generator TMGR-350 350W KANGWO
- 0,00 MDL
➤ Generator TMGR-350 350W KANGWO a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei,
| Specificații | |
| Dimensiune | 3680 x 1200 x 2200 mm |
| Greutate | 2650 kg |
| Marca | KANGWO |
| Model | TMGR-350 |
| Nume | Generator |
| Putere kW;W | 350W |
| Tensiunea | 220/380V |
| Tipul de combustibil | Motorină |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md