Priza cu capac exterioară 250V Makel
- 59,00 MDL
➤ Priza cu capac exterioară 250V Makel a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Mol
| Specificații | |
| Culoare | Sur |
| Curent (A) | 16A |
| Dimensiune | 73 x 77.3 x 49.5 mm |
| Grad de protecție | IP44 |
| Marca | Makel |
| Nume | Priză cu capac |
| Serie | Nemliyer |
| Tensiune | 250V |
| Tip de material | Plastic |
| Utilizare preconizată | Exterioară |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md