Priza dubla 16A 250V Makel
- 22,00 MDL
➤ Priza dubla 16A 250V Makel a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Tra
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Curent (A) | 16A |
| Dimensiune | 87.7 x 129.5 x 44 mm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Împământare | Cu impamantare |
| Marca | Makel |
| Nume | Priza dubla |
| Tensiune | 250V |
| Utilizare preconizată | Interioară |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md