Lanterna 1W Horoz
- 179,00 MDL
➤ Lanterna 1W Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Transnistrie
| Specificații | |
| Baterie | 900 mAh |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune | 230 x 77 mm |
| Durata de viață (h) | 30000 h |
| Flux luminos | 100LM |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Lanterna |
| Putere kW;W | 1W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md