Spot luminos HL750 50W Horoz
- 18,40 MDL
➤ Spot luminos HL750 50W Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, T
| Specificații | |
| Culoare | Auriu |
| Dimensiune | 85 x 27 x 60 mm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Spot luminos |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 50W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | Rotund |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md