Senzor de miscare HL482 1000 W Horoz
- 189,00 MDL
➤ Senzor de miscare HL482 1000 W Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Mol
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 95 x 85 x 70 mm |
| Distanța | 12 m |
| Grad de protecție | IP44 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Senzor de miscare |
| Putere kW;W | 1000 W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | Infraroşu |
| Tip de material | Plastic |
| Unghi (grade) | 180° |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md