Generator TMGYD-28 28 kVA YANGDONG
- 0,00 MDL
➤ Generator TMGYD-28 28 kVA YANGDONG a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldo
| Specificații | |
| Dimensiune | 2000 x 950 x 1460 mm |
| Greutate | 750 kg |
| Marca | YANGDONG |
| Model | TMGYD-28 |
| Nume | Generator |
| Putere kW;W | 28 kVA |
| Tensiunea | 220/380V |
| Tipul de combustibil | Motorină |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md