Tub LED 28W 4000K
- 79,00 MDL
➤ Tub LED 28W 4000K a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Transnistrie
| Specificații | |
| Dimensiune | 120 cm |
| Flux luminos | 3000LM |
| Marca | Elmos |
| Nume | Tub LED |
| Plinta | G13 |
| Putere kW;W | 28W |
| Temperatura de culoare | 4000K |
| Tensiune | 185-260 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md